Biz kimiz?

Biz, sizin evladınızı ne kadar sevdiğinizi, mutlu görmek istediğinizi, korumak istediğinizi; ruh ve beden sağlığı konusunda O’nun üzerine titrediğinizi; geleceği için planlar ve hayaller kurduğunuzu bilen, sizinle aynı hisleri paylaşan bir okul öncesi eğitim kurumuyuz.
 

Neden biz?

Çünkü biz, emanetinizin ağırlığının farkındayız, onları, sizin kadar olmasa da, çok seviyoruz, geleceğimizi değerli nesillere emanet etmenin önemini biliyoruz, bu emaneti hazırlamak için yeterli arzuya, donanıma ve kapasiteye sahibiz, Çünkü biz, bu donanıma ve kapasiteye sahip olabilmek için çok çalışıyoruz, üretiyoruz, geliştiriyoruz, öğreniyoruz sürekli ve yeniden .
 

Değerlerimiz neler?

Değerlerimiz sizin değerleriniz. Biz de milli ve manevi öz değerlerimizi yitirmekten korkuyoruz. Çocuklarımız el öpmeyi, yaş almışlara yardım etmeyi, muhtaçlara el uzatmayı, iş birliği ile başarmayı, büyük ramazan sofraları kurmayı unutur diye endişe ediyoruz. Dünya küreselleşirken, geleceğe hayaller kurulurken, köklerimize tutunmaktan vazgeçen nesiller yetişirse diye endişe ediyoruz. Dünyanın geleceğine katkı sağlayacak nesillerin bizim topraklarımızdan çıkacağına inanıyoruz. Başımıza icat çıkartsınlar istiyoruz. Merak etsinler, keşfetsinler, yapsınlar, yaşasınlar, fark etmenin neşesini tatsınlar istiyoruz. Kırmasınlar, dökmesinler, uzlaşsınlar istiyoruz. Duygularını tanıyan ve ifade eden, açık, doğru ve başarılı iletişim kurabilen, başkalarının duygularına ve düşüncelerine de saygı duyan çocuklarımızı yetiştirmek istiyoruz. Oyunu öğrenmenin merkezine koysunlar, oynasınlar öğrensinler, öğrensinler oynasınlar, oynasınlar öğrensinler istiyoruz.
beylerbeyi-01beylerbeyi-01
 

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Online Kayıt
Open chat
1
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bize mesaj yazmak için aşağıdaki Whatsapp simgesine tekrar tıklayınız.
Powered by