Geçmişin Değerleri Geleceğin Karakterlerine Yön Çiziyor…

Çocukların gelecekle ilgili adımlarının belirlenmesinde okul öncesi eğitim önemli bir yer tutar. Karakterin gelişmeye başladığı bu dönemde alınan tüm bilgiler, gelecekteki eğitim ve öğretim hayatındaki algı ve tutumlarını da etkiler.

Beylerbeyi Lale Bahçesi Anaokulu olarak çocuğunuzun karakterini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak ona özel verdiğimiz eğitimle ayakları yere basan, kendi kararlarını kendi verebilen bireyler olma yönünde adım atmalarını sağlamak amacıyla yola çıktık.

İşinin geleceği şekillendirmek olduğu bilinciyle hareket eden deneyimli kadromuz, şehrin içinde ama şehrin gürültüsünden uzak, doğaya en yakın oldukları sıcacık bir aile ortamında geleceğinize umut katmak amacıyla keyifle hizmet veriyor.

Önceliklerimiz

  • Çocuğa koşulsuz sevgi, güler yüz ve güven ortamı
  • Hijyenik koşullarda özenli bakım ve sağlıklı beslenme
  • Çocuğun yetenek ve becerilerinin öne çıkarılması
  • Yaparak, yaşayarak, içinde yer alarak, oyun yoluyla bireysel, aktif ve etkin öğrenme
  • Sorumluluklarının bilincinde yönetim ve eğitim kadrosu
  • Güvenli ulaşım ve servis hizmeti

Hedeflerimiz

Olumlu düşünen, özgüveni güçlü gelişime açık, iletişim becerileri yüksek, okul olgunluğu kazanmış, öğrenme merakıyla donanmış, ailesine, arkadaşları ve sosyal çevresine uyumlu ve saygılı, hobileri becerileri ile çok yönlü, başarı motivasyonu yüksek

Rehberlik ve danışmanlık

Beylerbeyi Lale Bahçesi Anaokulu sadece çocukları sınırlı değildir. Anne ve babaların da çocuk psikoloji ve davranışları konusunda yetişme gerektiğine inanan akademimiz Türkiye’nin en iyi kişisel gelişim uzmanlarıyla düzenlediği “Aile Gelişim Seminerlerinde” velilerini de eğitmekte ve bilinçlendirmektedir.

beylerbeyi-01beylerbeyi-01
Online Kayıt
Open chat
1
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bize mesaj yazmak için aşağıdaki Whatsapp simgesine tekrar tıklayınız.
Powered by