Geçmişin Değerleri Geleceğin Karakterlerine Yön Çiziyor…

Çocukların gelecekle ilgili adımlarının belirlenmesinde okul öncesi eğitim önemli bir yer tutar. Karakterin gelişmeye başladığı bu dönemde alınan tüm bilgiler, gelecekteki eğitim ve öğretim hayatındaki algı ve tutumlarını da etkiler.

Beylerbeyi Lale Bahçesi Anaokulu olarak çocuğunuzun karakterini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak ona özel verdiğimiz eğitimle ayakları yere basan, kendi kararlarını kendi verebilen bireyler olma yönünde adım atmalarını sağlamak amacıyla yola çıktık.

İşinin geleceği şekillendirmek olduğu bilinciyle hareket eden deneyimli kadromuz, şehrin içinde ama şehrin gürültüsünden uzak, doğaya en yakın oldukları sıcacık bir aile ortamında geleceğinize umut katmak amacıyla keyifle hizmet veriyor.

Önceliklerimiz

  • Çocuğa koşulsuz sevgi, güler yüz ve güven ortamı
  • Hijyenik koşullarda özenli bakım ve sağlıklı beslenme
  • Çocuğun yetenek ve becerilerinin öne çıkarılması
  • Yaparak, yaşayarak, içinde yer alarak, oyun yoluyla bireysel, aktif ve etkin öğrenme
  • Sorumluluklarının bilincinde yönetim ve eğitim kadrosu
  • Güvenli ulaşım ve servis hizmeti

Hedeflerimiz

Olumlu düşünen, özgüveni güçlü gelişime açık, iletişim becerileri yüksek, okul olgunluğu kazanmış, öğrenme merakıyla donanmış, ailesine, arkadaşları ve sosyal çevresine uyumlu ve saygılı, hobileri becerileri ile çok yönlü, başarı motivasyonu yüksek

Rehberlik ve danışmanlık

Beylerbeyi Lale Bahçesi Anaokulu sadece çocukları sınırlı değildir. Anne ve babaların da çocuk psikoloji ve davranışları konusunda yetişme gerektiğine inanan akademimiz Türkiye’nin en iyi kişisel gelişim uzmanlarıyla düzenlediği “Aile Gelişim Seminerlerinde” velilerini de eğitmekte ve bilinçlendirmektedir.

beylerbeyi-01beylerbeyi-01
 

Biz kimiz?

Biz, sizin evladınızı ne kadar sevdiğinizi, mutlu görmek istediğinizi, korumak istediğinizi; ruh ve beden sağlığı konusunda O’nun üzerine titrediğinizi; geleceği için planlar ve hayaller kurduğunuzu bilen, sizinle aynı hisleri paylaşan bir okul öncesi eğitim kurumuyuz.
 

Neden biz?

Çünkü biz, emanetinizin ağırlığının farkındayız, onları, sizin kadar olmasa da, çok seviyoruz, geleceğimizi değerli nesillere emanet etmenin önemini biliyoruz, bu emaneti hazırlamak için yeterli arzuya, donanıma ve kapasiteye sahibiz, Çünkü biz, bu donanıma ve kapasiteye sahip olabilmek için çok çalışıyoruz, üretiyoruz, geliştiriyoruz, öğreniyoruz sürekli ve yeniden .
 

Değerlerimiz neler?

Değerlerimiz sizin değerleriniz. Biz de milli ve manevi öz değerlerimizi yitirmekten korkuyoruz. Çocuklarımız el öpmeyi, yaş almışlara yardım etmeyi, muhtaçlara el uzatmayı, iş birliği ile başarmayı, büyük ramazan sofraları kurmayı unutur diye endişe ediyoruz. Dünya küreselleşirken, geleceğe hayaller kurulurken, köklerimize tutunmaktan vazgeçen nesiller yetişirse diye endişe ediyoruz. Dünyanın geleceğine katkı sağlayacak nesillerin bizim topraklarımızdan çıkacağına inanıyoruz. Başımıza icat çıkartsınlar istiyoruz. Merak etsinler, keşfetsinler, yapsınlar, yaşasınlar, fark etmenin neşesini tatsınlar istiyoruz. Kırmasınlar, dökmesinler, uzlaşsınlar istiyoruz. Duygularını tanıyan ve ifade eden, açık, doğru ve başarılı iletişim kurabilen, başkalarının duygularına ve düşüncelerine de saygı duyan çocuklarımızı yetiştirmek istiyoruz. Oyunu öğrenmenin merkezine koysunlar, oynasınlar öğrensinler, öğrensinler oynasınlar, oynasınlar öğrensinler istiyoruz.
 

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Çamlıca Çocuk Okul Öncesi Yayınları Fazilet Çocuk Değerler Eğitimi Kaynakçası Tüzder Akıl ve Zeka Oyunları Hisar İntercontinental Hospital Hisar Sigorta Kılavuz IPM İlaçlama OkulAile Otomasyon sistemi
Online Kayıt
Open chat
1
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bize mesaj yazmak için aşağıdaki Whatsapp simgesine tekrar tıklayınız.
Powered by