Eğitim

Açık Hava Eğitimi

Açık Hava Eğitimi

Çocuklarınız doğayı uzaktan değil; dokunarak tanısın. Açık alanda oynayarak enerjilerini boşaltırken görecekleri hareket ve koordinasyon eğitimleri onları geleceğe hazırlasın.

İngilizce Eğitimi

İngilizce Eğitimi

Yeni bir dili zorunlu bir öğrenim yerine günlük hayatlarında da kullanabilecekleri kelimelerle yüklü bir şekilde keyifle öğrenebilecekleri öğrenme modeli onları bekliyor.

Nezaket ve Görgü Kuralları Eğitimi

Nezaket ve Görgü Kuralları Eğitimi

Zamanın şartlarında, geçmişin gelenek ve göreneklerinden uzaklaşmadan İstanbul Beyefendi ve Hanımefendileri yetiştirmek bizim işimiz…

Dikkat Eğitimi

Dikkat Eğitimi

Çocukların en büyük problemlerinden biri olan dikkat eksikliği ortadan kalkıyor. Okul hayatlarındaki başarıları ve dikkatlerini artırmaya yönelik setlerimizle geleceğe daha emin adımlarla ilerlemelerini sağlıyoruz.

Nefes Eğitimi

Nefes Eğitimi

Bir çocuğun kendisini doğru ifade edebilmesi için kullandığı kelimelerin yanı sıra nefesini de doğru kullanıyor olması gerekir. Nefes eğitimi ile kişisel gelişiminin yanı sıra fiziksel gelişimi de doğru ilerleyecek.

Hareket ve Koordinasyon Eğitimi

Hareket ve Koordinasyon Eğitimi

Çocuk gelişiminde önemli bir kriter olan ve gelişim evrelerinin doğruluğunun takip edilmesini sağlayan hareket ve koordinasyon yetenekleri, hareket ve koordinasyon eğitimlerimizde kişiye özel eğitim araçlarıyla destekleniyor.

Değerler ve Karakter Eğitimi

Değerler ve Karakter Eğitimi

Kişiliğin gelişiminde ilk dönemeç olan çocukluk çağında verilen eğitim onların gelecekteki hayata bakış açılarını değiştirme konusunda önemli bir rol oynuyor.

Çocuk Hekimi Kontrolü

Çocuk Hekimi Kontrolü

Anne şefkatiyle ilgilenilen çocuklarınızın sağlık kontrolleri uzman hekimlerce düzenli olarak yapılıyor ve fiziksel/ruhsal gelişimleriyle ilgili bilgilendirmeler sizlere aktarılıyor.

Zeka ve Zihin Gelişimi Eğitimi

Zeka ve Zihin Gelişimi Eğitimi

Çocukların zeka ve zihin gelişiminde eğitimin rolü büyüktür. Çocukluk döneminde alınan eğitim kendini ifade edebilen, ayakları yere basan bir birey olmasını sağlar.

Online Başvuru
1
×
Merhaba,
Whatsapp üzerinden bize mesaj yazmak için aşağıdaki Whatsapp simgesine tekrar tıklayınız.